מה הסיפור שלי?

זה היה הבוקר שלי:

קמתי בחמש כדי לצאת לרוץ, התכנית היתה לקשט את עוגת יום ההולדת של חבר שאנחנו חוגגים לו בסיום הריצה. כשנכנסתי למטבח ראיתי שהמדיח לא עבד בלילה ודולקת נורית אזהרה. אני מכירה את הנורית הזו, זה אומר שמשהו לא בסדר בצינור. פותחת את הארון שמתחת לכיור כדי לבדוק את הצינור ומגלה שהסיפון יצא מהמקום וכל הארון מוצף מי ביוב מסריחים. עד שניקיתי הכל וסידרתי את הצינור הילד התעורר ובקש לצאת איתי לריצה.
הצעתי שנעשה ריצת אופניים – הוא רוכב באופניים ואני רצה לידו. לפחות ככה אני מרוויחה משהו מהריצה לפני היומולדת, אבל האופניים בגן, אז עשינו ריצה קלה (עם הפסקות) לגן ושם לקחנו את האופניים, הבעיה שהוא עוד לא רגיל לאופניים החדשות שקבל ליומולדת שלו לפני שלושה ימים, אז כל הדרך עשיתי בהליכה איטית לידו. בקיצור – לא רצתי.
הגענו ליומולדת – שכחתי את המצית להדלקת הזיקוקים על העוגה.
חזרנו הביתה, לפחות אצא לשחות. קבעתי עם מישהו לעשות איזו בדיקת שטח לפני השחיה, אני יודעת שהוא כבר בבריכה, אז אשים את הילדים בגן, אחכה שהוא יסיים, נעשה את הבדיקה שלנו ואז אשחה אני.
ליד הגן יש דשא ועליו ממטרות מתיזות לכל עבר. עד שהכנסתי את הקטנים לגן שלהם הילד שחיכה לי בחוץ החליט להתיישב בשלולית בוץ באמצע הדשא.
חזרנו הביתה להחליף בגדים. פספסתי את זה שהייתי צריכה לפגוש והשעה כבר התאחרה. נכנסתי לבריכה, לבשתי בגד-ים, הרכבתי משקפת ו…. פשוט לא היה בא לי.
חזרתי הביתה מאוחר ולא עשיתי כלום בבוקר אחרי שקמתי כבר ב-5!!

זה היה הבוקר שלי:
קמתי בחמש כדי לצאת לרוץ, התכנית היתה לקשט את עוגת יום ההולדת של חבר שאנחנו חוגגים לו בסיום הריצה. כשנכנסתי למטבח ראיתי שהמדיח לא עבד בלילה ודולקת נורית אזהרה. אני מכירה את הנורית הזו, תוך שניה עליתי על הבעיה שהתבררה כבעייתית יותר כי גם הסיפון יצא מהמקום. בנתיים הילד התעורר ובקש לצאת איתי לריצה. קישטתי את העוגה ויצאנו יחד לריצת אופניים – הוא רוכב על האופניים ואני רצה לידו. מכיוון שהאופניים היו בגן רצנו יחד עד הגן ושם הוא עלה על האופניים, אבל הוא לא שולט בהן כל כך טוב עדיין, אז יצא שהלכתי לידו ודברנו המון ונתתי לו בטחון ועד שהגענו הביתה הוא כבר היה הרבה יותר בטוח בעצמו על האופניים ורכב ממש יפה, ואפילו הספקנו לעבור לקנות בלונים ליומולדת.
הלכנו למקום המפגש, תלינו בלונים, הוצאנו את העוגה ואז הגיעה חבורת הרצים בתזמון מושלם. "ילד" היומולדת שמח (כך נראה לי) והיה אחלה יומולדת.
חזרנו הביתה כדי לקחת את שאר הילדים לגן ומשם להמשיך לבריכה לשחות. ליד הגן יש דשא ועליו ממטרות מתיזות לכל עבר. הילדים נרגשים שיחקו עם המים, את הקטנים הצלחתי "להציל" מהרטבות יתר, אבל עד שהכנסתי אותם לגן שלהם הילד שחיכה לי בחוץ החליט להתיישב בשלולית בוץ באמצע הדשא, כולו מאושר.
הלכנו הביתה להחליף בגדים, וככה יכולנו לקחת גם את הגדולים. עד שהגעתי לבריכה כבר לא היתה לי סבלנות לשחות, אבל כמה דקות אחרי ששבתי הביתה על עקבותי הגיע חבר לביקור קצר, אז הרווחתי איתו כמה דקות.
וואו, כמה הספקתי הבוקר!!

אז איזה בוקר היה לי?
מה אני מספרת לעצמי ואיך אני פותחת את היום שלי?

כתיבת תגובה