למען השם

השם "לחשוב אחרת להפיק יותר" הוא השם המדוייק ביותר לגישה שלי והוא כולל הכל – גם את החשיבה, גם את ההפקה, גם את השינוי והשאיפה.
זה שם שעלה לפני שנים וכשהתחלתי לפתח את הדבר שנהיה גישה שאיתה אני ממש עובדת, השם הזה התאים לי בול למה שהתכוונתי.את הפוסט הראשון בבלוג כתבתי בינואר 2018 (וואו!) ומאז פתחתי קבוצה פרטית בפייסבוק, שיווקתי בקבוצות נטוורקינג, הקמתי רשימת שידור בווטסאפ, בה המשתתפים מקבלים כל בוקר טריגר והתחלתי להעביר סדנאות מתוך הגישה.
השם הזה "לחשוב אחרת להפיק יותר", כמה שהוא ממצה, ככה הוא (מסתבר) מסורבל. גם אנשים ששמעו אותו פעם אחר פעם בקבוצת הנטוורקינג, גם אנשים שכבר כמעט 9 חודשים רואים אותו יום אחרי יום בטריגר היומי – מתקשים לגלגל אותו על השפתיים.
בהתחלה אמרתי – לא נורא, יתרגלו, הרי בסוף זה יהפוך לשם דבר וכולם ידעו מה זה. אבל כשהבנתי שגם אני לפעמים אומרת "הגישה" במקום "לחשוב אחרת להפיק יותר", כי זה עמוס מדי, הבנתי שכנראה צריך לשנות.

אחרי שכבר יותר מחודש אני מתלבטת ומתחבטת בשם החדש ולא הצלחתי להתגבש עם משהו, הבנתי שאני לא יכולה לעשות את זה לבד ושאני צריכה עזרה מבחוץ. מישהו שמכיר אותי, שמכיר את הגישה, שחווה אותה ויודע במה מדובר, ופה אני מבקשת את העזרה שלך.

מה אני מחפשת?
שם פשוט להגיה שמתגלגל טוב על הלשון, בעל משמעות עמוקה של התבוננות פנימית, שינוי נקודת המבט, לקיחת אחריות, פרודוקטיביות, מודעות וכל מה שמרגיש לך נכון לגבי הגישה שלי כפי שכבר הספקת להכיר אותה.

אז מה דעתך? יש לך רעיון בשבילי? אפילו רק כיוון כללי.
אני סקרנית לדעת מה יעלה פה ואשמח לתת לכל מי שיעזור לי הטבה משמעותית במוצר הבא שמתבשל לי בראש ורק מחכה לשם החדש כדי לפרוץ החוצה.

One thought on “למען השם”

כתיבת תגובה