לאן זה לוקח?

לפני שבוע וחצי התחלתי את הפיילוט הראשון לתכנית המעשית של "לחשוב אחרת להפיק יותר".
התכניתהיא (כרגע) שכל בוקר אני שולחת טריגר – משפט אחד של תובנה / שאלה / משימה, שמטרתו לגרום לך לעצור רגע ולחשוב על משהו שאולי הוא טריוויאלי ואולי לא חשבת עליו קודם. כל המשפטים באים מתוך הגישה של "לחשוב אחרת להפיק יותר".אני מגלגלת את התכנית הזו כבר המון זמן ויש לי המון רעיונות, אבל אני עדיין לא סגורה עליה ועל כל הפרטים שלה. כל פעם חשבתי שעוד מעט, כשיהיה לי זמן לחשוב ולהחליט בדיוק מה אני רוצה ולמי זה מיועד, אצא איתה לאור. היא צריכה להיות מהודקת ומדוייקת כפי שאני אוהבת.

התחלתי לכתוב את הבלוג ובעצם להוציא לעולם את הרעיון הזה של "לחשוב אחרת להפיק יותר", כשהייתי בתהליך עם מישהו שאמר לי שאני צריכה להתחיל לפרסם את מה שאני כותבת (תמיד כתבתי עבור עצמי, אבל אף פעם לא פירסמתי את התכנים שלי). שאלתי אותו לשם מה והוא אמר לי – "פעם אחת תתחילי ללכת ותראי לאן זה לוקח אותך" מכיוון שעד אותו רגע כל חיי היו – "קבעי מטרה ותגיעי אליה איכשהו".
נזכרתי בזה ערב אחד והבנתי שזו הדרך שבה אני עובדת עם הרעיון – להתחיל ללכת ולראות לאן זה לוקח. אז פשוט התחלתי – פרסמתי לכמה חברים ומכרים שחשבתי שזה יכול לעניין אותם, בעיקר כאלה שאני יודעת שעוקבים אחרי הבלוג באתר שלי או בפייסבוק, והצעתי להם להרשם לתכנית.
ההיענות היתה גבוהה יחסית ופשוט התחלתי לשלוח את הטריגרים – כל בוקר מלבד שישי-שבת.

יש כאלה שלא מגיבים כלל, יש כאלה שמגיבים במילה או סימון על כך שהם ראו ו/או שמחו לקבל את הטריגר ויש את התגובות המעמיקות שאותן אני אוהבת במיוחד, כי הן מפרות אותי ומאתגרות אותי ומעניינות אותי. לפעמים מתפתחים דיונים ארוכים ולפעמים רק עוד זווית אחת שלא חשבתי עליה, או הבנה אחרת של הכוונה שלי, כי מן הסתם, את כל אחד זה תופס במקום אחר וממקום אחר.

אני רק בתחילת הדרך ועדיין בוחנת לאן זה לוקח, אבל עד כה זה נראה די מעניין.
תודה לכם משתתפי פיילוט יקרים שלי 🙂

(עדיין אפשר להצטרף – ע"י בקשה בווטסאפ – 052-5212523)

כתיבת תגובה