תכנית הטריגרים ליצירת שינוי -
חשיבה פרודוקטיבית מתוך מודעות

התכנית שתוביל אותך להתנהלות טובה יותר וקיצור תהליכים בכל תחומי החיים, על ידי אימוץ חשיבה פרודוקטיבית ומודעת.

על מה מדובר בעצם?

הגישה "לחשוב אחרת להפיק יותר" מאפשרת התנהלות טובה יותר וקיצור תהליכים בכל תחומי החיים, על ידי אימוץ חשיבה פרודוקטיבית ומודעת. בסיס הגישה הוא לקיחת אחריות מתוך הכוח לבחור את התגובות והפעולות שלנו כלפי מה שקורה סביבנו. המטרה היא לאתגר את דרך החשיבה, לראות דברים בצורה אחרת וע"י כך להגיע לרעיונות ופתרונות שונים בהתנהלות היומיומית.

תכנית הטריגרים היא תכנית מעשית של הגישה. תכנית שתעזור לך לפתח חשיבה יצירתית-פרודוקטיבית-משמעותית ומעוררת שינוי בראיה הכללית ובתגובות למה שקורה מסביבך.

כל בוקר אשלח לך טריגר בווטסאפ - זה יכול להיות תובנה, שאלה, משימה או נקודה למחשבה, אבל זה תמיד יסתכם במשפט אחד. משהו שיגרום לך לעצור רגע, לשים לב,
#לחשוב אחרת ולהפיק יותר.

מה זה נותן?

שאלתי את משתתפי התכנית מה היא נותנת להם
image
  • זה עוזר לתהליך שלי עם עצמי.
  • התוכנית נותנת חשיבה על דברים שלפעמים נראים מובנים מאליו.
  • התכנית משלימה וגורמת לי לחשוב אחרת.
  • לפעמים הטריגרים התאימו בול ולפעמים זו היתה פשוט עצירה לחשוב.
  • התכנית אפשרה תשומת לב ולראות דברים מזוית אחרת.
  • הטריגרים חידדו לי דברים שידעתי.
  • למילים שנשלחו היה הרבה כוח.
  • זה נתן לי עוגן או נקודת הסתכלות שונה על מה שאני מרגישה באותו רגע.

למה תכנית הטריגרים מתאימה לך?

בגלל החיפוש שלך אחר פתרונות פשוטים, חכמים ומעשיים.
התכנית תאפשר לך לפתח חשיבה יצירתית-פרודוקטיבית-משמעותית ומעוררת שינוי בראיה הכללית ובתגובות למה שקורה מסביבך. התכנית מתאימה לך בול כי גם לך, כמו לי, יש צורך לאתגר את דרך החשיבה שלך - לראות דברים בצורה אחרת וע"י כך להגיע לרעיונות ופתרונות שונים בהתנהלות היומיומית.

מנכ"לים ומנהלי קבוצות גדולות

הזמן הוא משאב יקר. תכנית הטריגרים מספקת ערך מהיר ומיידי להתפתחות אישית והסתכלות שמאפשרת לחשוב אחרת כדי למצוא פתרונות יצירתיים ופרודוקטיבים.

הורים למתבגרים ולצעירים

כל גיל מביא איתו אתגרים בהורות. כאמא ל-6 אני יכולה להעיד שכשאני ממוקדת במקום בו אני נמצאת, ההתנהלות בבית רגועה יותר.

בעלי עסקים

עסקים עושים עם אנשים. התנהלות מול לקוחות ומול קולגות יכולה להיות לא פשוטה, ניהול העסק יכול להיות מבלבל. מצפן אישי ומודעות מייצרים פרודוקטיביות.

אנשים בעלי מודעות ורצון להתבוננות

מיקוד המודעות מאפשר להתנהל בצורה טובה יותר ולקצר תהליכים בכל תחומי החיים. אנחנו לא מפחדים לצלול לעומק ההתנהלות היומיומית ולהפיק ממנה יותר.

איך מצטרפים? נורא פשוט!

כל מה שנדרש ממך זה לכתוב לי את שמך המלא וללחוץ על הכפתור :).
צרפי אותי

מה המשתתפים אומרים על התכנית?

משתתפי תכנית הטריגרים מספרים על החוויה שלהם ממנה
"כל בוקר מגיע טריגר, יוצר כוונה ליום, שיח ומחשבה יסמין מסורה ומנהלת דיון ותקשורת אם הגבתי על הטריגר בעיני הטריגר הפך להיות חלק מנוהל הבוקר שלי להתחלת היום.כי ברגע שהיום מתחיל עם כוונה הוא נראה אחרת."
image
דאסי נוי
להפוך ידע לכסף
"אני עוקב אחרי המשפטים המיוחדים שמגיעים אלי כל בוקר.לרגע אני עוצר וחושב עליהם לפעמים אלו משפטים שרצים איתי כל היום ולפעמים רק לרגע.מה שכן הם כל הזמן מנסים לגרום לי לדייק את עצמי ועל זה אני מודה לך."
image
רונן וטורי
מחבר בין אנשים לבתים
"אני מברכת ומכבדת אותך. גרמת לי לחייך בבוקר למקרא המסר היומי ולחשוב עליו במהלך היום. התמקדות בטוב ובמקדם. נותן כוחות ואנרגיה חיובית."
image
מרב זמיר לבני
"התכנית גורמת לי, לפחות פעם ביום, לעצור שניה ולחשוב. משל ציפור קטנה שנחה לי על הכתף מחליטה ברגע מסויים, פתאום, להעלות נקודה כלשהי, חומר למחשבה. המהלך הזה שבו ישות כלשהי קופצת לך לרגע אל תוך המימד ואל העיסוקים בהם אתה שקוע, מנתבת לך את הלך הרוח ויוצרת מודעות מסויימת בינך ובין עצמך, מעלה נקודה שלא חשבת עליה, או שכן חשבת עליה, יכול להפוך יום זוועה ליום נעים ונוח יותר, אפילו לשדרג את ההתנהלות ברמה היומית או הכללית בהקשרים מסויימים. מומלץ. "
image
דורון גימבל
"אני אוהבת את התחושה שלתוך הבוקר שלי נכנס אלמנט מעניין כזה, שיש בו עומק ועניין. לפעמים אני מהרהרת במשפט הטריגר וצוללת לתוך המשמעות שלו עבורי, ולעתים רק מציצה לרגע ונהנית מהיופי של הפשטות והחכמה שבו. יותר מכל, חייבת לומר שהטריגרים הם ממש מיוחדים אחד אחד, כמו פנינים זוהרות. ואני שמחה שהם חלק מהיומיום שלי."
image
רוניטל רובינשטיין
שגרירת שמחה, סדנאות
"התוכנית מאירה את עיני וגורמת לי לעצור לרגע לקרוא ולהתרכז בכתוב ולמצוא את המשפט הכי נכון שיכול לענות לאתגר היומי עד כמה שיותר מדוייק ובכך אני יוצא נשכר."
image
רמי דוד
בעל סוכנות ביטוח, ישי ורמי דוד
"התכנית סיפקה עבורי עצירה קצרה התבוננות וחשיבה על האופן בו אני מתנהלת בחיים."
image
אתי אורן
כלים להצלחה בעולם החדש
"התכנית #לחשוב אחרת להפיק יותר היא נקודת אור בבוקר שלי. לעצור לרגע ולקבל פרספקטיבה על החיים, על המשמעות, על העסק ועל המטרות שאני רוצה להגשים. בצורה קצרה וממוקדת יסמין ז'ק מצליחה לעורר אותי לחשיבה ושימת לב ובהחלט להפיק יותר מהיום שלי."
image
אבישג אמיר, יוגה תרפיה
מנחה יוגה
image

ומי אני? נעים להכיר

אמא ל-6, רעיה, פלייבקיסטית, בעלת עסק עצמאי בתחום התקשורת האינטראקטיבית, רצה, שוחה, רוכבת על אופניים, מנהלת מיזם אקולוגי לביגוד יד שניה, מפיקה אירועי ספורט קהילתיים, מתנדבת במד"א, מנחה קבוצת בעלי עסקים.

מתוך הגישה שלי לחיים, אני יודעת לנהל את עצמי בתוך הזמן, לדייק את מה שחשוב לי בכל רגע נתון ולבחור נכון כך ש(רוב הזמן)אני מתנהלת במיטבות וחיוניות בעשיה שיוצרת את חיי.